REKLAMA

Skrzynka Domu Kultury czeka na pomysły

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich chce uatrakcyjnić ofertę i czeka na ciekawe propozycje od mieszkańców. Swoje sugestie można przekazać do „skrzynki pomysłów”, która wisi przy wejściu do placówki. 

REKLAMA

Na zdjęciu: dyrektor Domu Kultury w Końskich Piotr Salata. Foto. MGDK w Końskich

„Czasami podczas rozmów z mieszkańcami miasta słyszę jakieś sugestie dotyczące naszej działalności. Niekiedy są to bardzo ciekawe propozycje. Dlatego bardzo chętnie skorzystamy z inicjatyw mieszkańców – zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Wierzę, że mogą uatrakcyjnić naszą ofertę” – mówi dyrektor MGDK-u w Końskich i pomysłodawca „skrzynki” Piotr Salata.

Propozycje dotyczące zarówno zajęć z instruktorami, jak i wydarzeń dla wszystkich grup wiekowych można składać w różny sposób. Można przesłać je w wiadomości na fanpage’u Miejsko–Gminnego Domu Kultury. Do dyspozycji internautów jest również skrzynka mailowa: [email protected] , koniecznie z dopiskiem w temacie SKRZYNKA POMYSŁÓW. Na chętnych czeka też tradycyjna skrzynka na listy wisząca przy wejściu do placówki przy ulicy Mieszka I 4.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *