REKLAMA

Wypadła z drogi. Chciała ominąć psa [foto]

Dziś w godzinach popołudniowych w Słupi Koneckiej doszło do kolizji. 22-letnia kierująca chcąc uniknąć zderzenia z psem skręciła z drogi i wylądowała w przydrożnym rowie. Kobieta doznała urazu barku, jednak nie została zabrana do szpitala.

REKLAMA

Fot. OSP Słupia Konecka.

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś w miejscowości Słupia Konecka na łuku drogi 22-letnia kierująca pojazdem volkswagen polo w celu uniknięcia zderzenia z psem, który wybiegł bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd, odbiła w prawo i wjechała przez rów w przydrożne zarośla. W wyniku zdarzenia kierująca doznała urazu barku” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Kierująca w chwili zdarzenia była trzeźwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach. Obrażenia nie zagrażały życiu kobiety, a na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Nieoficjalnie wiemy, że ze względu na długi czas oczekiwania na służby ratownicze 22-latkę poinformowano, by w przypadku dolegliwości zgłosiła się do szpitala we własnym zakresie. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *