REKLAMA

Wypadła z drogi. Chciała ominąć psa [foto]

Dziś w godzinach popołudniowych w Słupi Koneckiej doszło do kolizji. 22-letnia kierująca chcąc uniknąć zderzenia z psem skręciła z drogi i wylądowała w przydrożnym rowie. Kobieta doznała urazu barku, jednak nie została zabrana do szpitala.

REKLAMA

Fot. OSP Słupia Konecka.

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś w miejscowości Słupia Konecka na łuku drogi 22-letnia kierująca pojazdem volkswagen polo w celu uniknięcia zderzenia z psem, który wybiegł bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd, odbiła w prawo i wjechała przez rów w przydrożne zarośla. W wyniku zdarzenia kierująca doznała urazu barku” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Kierująca w chwili zdarzenia była trzeźwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach. Obrażenia nie zagrażały życiu kobiety, a na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Nieoficjalnie wiemy, że ze względu na długi czas oczekiwania na służby ratownicze 22-latkę poinformowano, by w przypadku dolegliwości zgłosiła się do szpitala we własnym zakresie. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *