REKLAMA

Smaczek z akcją dla seniorów i służby zdrowia. Dwudaniowy obiad za 8 zł

Obiad (dwa dania) za 8 złotych z dowozem w Garmażerii Smaczek mogą zamówić przedstawiciele służb medycznych oraz seniorzy. To odpowiedź na wzrost zachorowań na koronawirusa i apele by seniorzy dokonywali samoizolacji. Przedstawiciele garmażerii zapewniają, że jadąc z zamówieniem są w stanie także zupełnie za darmo wykonać drobne zakupy (zamówienia mogą składać także rodziny seniorów). Kontakt ze Smaczkiem: 574508581. 

REKLAMA

Smaczek mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 3 w Końskich (tuż obok siedziby KSM)

W związku z szerzącą się pandemią Garmażerka Smaczek pragnie wesprzeć tych najbardziej narażonych, czyli emerytów oraz służbę zdrowia –„Dlatego od piątku 16 wprowadzamy zestawy obiadowe dwudaniowe w cenie 8 zł. W tej cenie dowozimy zapakowane jedzenie pod wskazany adres. Naszym hasłem jest „Pomożemy ile możemy” . Dodatkowo ludziom starszym możemy zrobić przed dostawą drobne zakupy za darmo. W ten sposób chcemy zachęcić ludzi starszych do pozostania w domach, a służby medyczne wesprzeć w walce. Wiemy jak groźny może być COVID-19, dla niektórych grup społecznych i wiemy również, że jako społeczeństwo powinniśmy się wspierać nawzajem i sobie pomagać. Każdy z Nas ma w rodzinie kogoś kto znajduje się w grupie ryzyka i powinniśmy się o takie osoby troszczyć” – mówią nam przedstawiciele restauracji.

Zamówienia można składać od godziny 10 do 16 na numer telefonu 574508581. Podczas rozmowy trzeba przekazać informację, ze posiłki mają być dla emerytów lub służby zdrowia – wtedy obowiązuje promocyjna cena 8 złotych. Np. dziś (piątek, 16 października) w tej cenie można zamówić: flaki z chlebem lub krem z brokuła oraz duszone bitki w sosie z ziemniakami i surówką.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *