REKLAMA

Śmierć 19-latka na drodze z Końskich do Wąsosza

W niedzielę w godzinach popołudniowych na drodze powiatowej pomiędzy Końskimi, a Wąsoszem doszło do poważnego wypadku. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga walczy o życie w szpitalu. Prowadzona jest zbiórka krwi dla poszkodowanego.

REKLAMA

– ” Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes jadąc w kierunku Końskich stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowali dwaj mężczyźni. Jeden z nich, 22-latek został zabrany do szpitala natomiast drugi, 19-latek poniósł śmierć na miejscu.” – informuje młodszy aspirant Monika Zamachowska, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

W koneckim szpitalu prowadzona jest zbiórka krwi dla poszkodowanego. Każda osoba, która się zgłosi do punktu musi zadeklarować, że przekazuje ją dla Patryka Młynarczyka.

Zdjęcia (własne, PSP Końskie, OSP KSRG Modliszewice):

REKLAMA

20 thoughts on “Śmierć 19-latka na drodze z Końskich do Wąsosza

 1. Szkoda młodego życia ale faktycznie po położeniu nowej nawierzchni asfaltowej młodzi kierowcy jeździli za szybko.
  x

 2. Pingback: Potrzebna krew dla Patryka Młynarczyka | TKN24

 3. Po remoncie nawierzchni jakość jezdni pogorszyła się skandalicznie.
  Nawierzchnia jest mocno pofalowana, także poprzecznie.
  Praktycznie niemożliwe jest przejechanie tego odcinka nawet w granicach dopuszczalnych prędkości.
  I, o ile pamiętam, nie tak dawno było podobne zdarzenie w okolicach Janowa.
  To chyba powinno dać do myślenia…

  • Użytkownik drogi 8 sierpnia 2022 at 08:54 - Reply

   Tak powinno dać do myślenia. Jak masz nierówną drogę, zakręty, zaraz za pasem drogowym drzewa na których możesz się zabić to zdejmujesz nogę z gazu. Ja uważam, że bezpieczeństwo tej drogi się zwiększyło, jest szerzej i bez porównania równiej. Niestety zachęca to do testowania prędkości swoich aut.

   • Ta droga nigdy nie była dobra. Jak nie jeździsz Pani tedy to się nie wypowiadaj. Wcale szersza nie jest niż była. Ta droga ledwo przeszła odbiór, nie ma wymaganego poziomu bezpieczeństwa. Asfalt ma 5cm , za rok będzie taki jak wcześniej. A my może skupmy się na oddaniu krwi Patrykowi a darujmy komentarze jak to mogło by być i jak jeździć. Każdy decyduje o swoim życiu. Chcesz jechać 50/h to jedz. Ja tam zawsze wale 140

    • Jezeli kiedys (oby nigdy) miałbyś wypadek to mam nadzieję ze przywalisz z tymi swoimi 140km w drzewo, a nie w bogu winnego uczestnika ruchu drogowego, który jechal przepisowo.

    • Użytkownik drogi 8 sierpnia 2022 at 14:46 - Reply

     Nie rozumiesz, że jak jedziesz przez ten zakręt 140 swoim leonem w TDI z luzami w zawieszeniu to jesteś potencjalnym mordercą? Jak tak umiesz szybko latać to zapraszam na tor się sprawdzić a nie na prywatne drogi gdzie masz innych uczestników ruchu w postaci rowerzystów, pieszych i kierujących normalnie.

  • Może jakby w kogoś wjechał zamiast w drzewo to wszyscy by przeżyli. A tak poza tym losu nie odmienisz a szczescia nie oszukasz.

 4. Pingback: Trwa zrzutka na rzecz Patryka, ofiary wypadku na drodze Końskie - Wąsosz | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *