REKLAMA

Śmierć 19-latka po dachowaniu! [zdjęcia]

W niedzielę nad ranem doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Jacentów w gminie Radoszyce. 19-latek jadący volkswagenem wypadł z drogi, dachował i wpadł do rzeki Czarnej. Niestety zginął na miejscu. 

REKLAMA

„Około godziny 7:00 otrzymaliśmy zgłoszenie od rowerzysty, który tamtędy przejeżdżał, że w wodzie znajduje się samochód. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że od Jacentowa w kierunku drogi 74 jechał osobowy volkswagen, którym kierował 19-latek z gminy Żarnów. Z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn, na łuku drogi przed skrzyżowaniem pojechał na wprost, zjechał ze skarpy i wjechał wprost do rzeki Czarnej i dachował. Pojazd całym nadwoziem znajdował się pod wodą. Po wyciągnięciu pojazdu przez strażaków ujawniono zwłoki kierującego 19-latka z gminy Żarnów”. – informuje starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Na miejscu jest już prokurator. Dalej trwają też działania służb – strażacy sprawdzają wodę w tym miejscu, by upewnić się czy młody mężczyzna jechał sam.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “Śmierć 19-latka po dachowaniu! [zdjęcia]

  1. Pingback: Nie żyje Dawid Jakubowski, wychowanek KSSPR Końskie | TKN24

    • Są barierki, nie ma tylko w jednym punkcie który służy do zjazdu na łąkę, tyle że są jeszcze przed zaczynaniem się zakrętu wiec kierowca musiał przejechać typowo na wprost, według mojej opini winny był telefon komórkowy.

  2. Pingback: Pogrzeb Dawida Jakubowskiego. Będzie autobus z Końskich | TKN24

  3. Pingback: Pogrzeb Dawida Jakubowskiego, młodego piłkarza ręcznego | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *