REKLAMA

Śmierć 24-latka jadącego motocyklem [foto]

Dziś kilka minut po północy w miejscowości Skrzyszów w gminie Gowarczów doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem 24-letniego motocyklisty. 

REKLAMA

„24-latek z gminy Gowarczów kierujący motocyklem yamaha z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn po pokonaniu łuku drogi stracił panowanie nad maszyną. W wyniku tego zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna jechał bez kasku. Nie miał też uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. W wyniku uderzenia motocyklista zmarł”  – relacjonuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Na miejscu najpierw pojawili się policjanci, którzy podjęli próbę reanimacji, następnie przyjechała karetka. Niestety podjęte próby reanimacji nie przyniosły pozytywnego rezultatu, a mężczyzna zmarł. Nie wiadomo czy mężczyzna był trzeźwy – ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania badań.

REKLAMA

4 thoughts on “Śmierć 24-latka jadącego motocyklem [foto]

  1. Dobrze ze sam sobie zrobił krzywdę a nie komu innemu . Głupota i nieodpowiedzialność . Bez kasku i bez uprawnień

  2. Jak można coś takiego napisać?! Może był nieodpowiedzialny ale to jednak człowiek i poniósł najwyższą karę za swoją głupotę.
    Mimo wszystko to był młody człowiek i współczuję rodzinie.
    Świec Panie nad jego duszą… [*]

  3. Wyrazy współczucia dla rodziny:(
    Komentujący wyżej o nicku Wszech…uważaj bo smierc czyha wszędzie i Ciebie dopadnie…Moze predzej niz myslisz.

  4. Ten kto go nie znał niech się zamknie. Szkoda chłopaka i tam stało się coś naprawdę dziwnego. Spokojny i wyluzowany chłopak a tu nagle bach. Nie oceniajcie go. Bo go nie znaliscie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *