REKLAMA

Śmiertelny wypadek na DK 42 między Kazanowem a Dębą [wideo, zdjęcia]

W niedzielne przedpołudnie do niestety śmiertelnego wypadku doszło na trasie krajowej 42 pomiędzy Kazanowem a Dębą. Wiemy o jednej ofierze śmiertelnej tego zdarzenia – to 19-letnia kobieta kierująca oplem corsą. Kierowcę z drugiego pojazdu zabrano do szpitala. 

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś po godzinie 10 na drodze krajowej 42, w rejonie miejscowości Przybyszowy, na prostym odcinku drogi kobieta kierująca pojazdem marki Opel Corsa, z nieustalonych na chwilę obecna przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Ford Kuga, kierowanym przez trzeźwego 50-latka. Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej, 19-letniej kierującej Oplem nie udało się przywrócić funkcji życiowych. W miejscu wypadku droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczone zostały objazdy” – informuje nas starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Wiadomo też, że mężczyznę kierującego fordem kuga zabrano na konsultację medyczną do szpitala. Jego stan jest stabilny.

W związku ze zdarzeniem drogowym droga jest zablokowana, objazdy zorganizowano w Końskich przez ulice Spacerową i Zachodnią, dodatkowo ruch kierowany jest na drogę w728 w kierunku Sielpi, skrzyżowanie dróg K 74 i K 42 w Rudzie Malenieckiej w kierunku Końskich jest zablokowane, tam ruch także prowadzony jest w kierunku Sielpi.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *