REKLAMA

Zmarł drugi kierowca po wypadku w Końskich [zdjęcia, wideo]

W środę po godzinie 22 na drodze wojewódzkiej 728 w Końskich doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Kierowca jednego z pojazdów nie przeżył, a prowadzącego drugą ciężarówkę zabrano do szpitala – niestety po dwóch dniach również drugi kierujący zmarł. Przejazd drogą wojewódzką był całkowicie zablokowany. 

REKLAMA

Z informacji przekazanych nam przez świadków tego zdarzenia wynika, że tir dostawczy jechał od Kielc w stronę Warszawy, a beczkowóz w odwrotnym kierunku. Na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia się tych pojazdów –„Niestety mogę potwierdzić, że kierowca jednego z pojazdów zmarł na miejscu. Drugiego kierowcę zabrano do szpitala. Droga jest całkowicie nieprzejezdna” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich i dodaje – „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni kierujący pojazdem ciężarowy marki Volvo jadąc w kierunku Końskich na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem ciężarowy marki Man kierowanym przez 44-latka. W wyniku zderzenia śmierć poniósł 35-letni kierujący pojazdem ciężarowym volvo natomiast kierujący pojazdem marki Man w stanie ciężkim został zabrany do szpitala w Końskich.”

AKTUALIZACJA: W piątek do naszej redakcji dotarła informacja o śmierci drugiego kierowcy. Po operacjach i długiej walce o życie 44-latek z Opoczna zmarł w szpitalu w Końskich.

REKLAMA

Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem Prokuratora. W chwili obecnej nie ma już utrudnień w ruchu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *