Smyków na remis, Kamienna znów przegrywa [wideo, zdjęcia]

Klub Sportowy ze Smykowa tej wiosny prawdopodobnie wszystkie swoje spotkania będzie rozgrywał w Końskich na sztucznym boisku przy ulicy Południowej. W sobotę podejmował tam Topspin Promnik.

Ten mecz rozstrzygnął się już po 11. minutach, bo właśnie wtedy ustalono wynik. Najpierw jednak bramkę po zaledwie pięciu minutach gry zdobyli smykiowanie. Na 1:0 trafił Damian Dulewicz. Chwilę później odpowiedzieli goście i za sprawą trafienia Kamila Bębna było 1:1. Do końca spotkania to ekipa z naszego powiatu przeważała, ale ostatecznie rezultat nie uległ już zmianie. Za tydzień, dokładnie w Wielką Sobotę o godzinie 16.00 ósme w tabeli Klasy B KS Smyków zagra w Końskich ze Spartakusem II Daleszyce. To wicelider rozgrywek.

KS Smyków – Top-Spin Promnik 1:1
Gole: Dulewicz – Smyków, Bęben – Promnik.
KS Smyków: Michał Paluch — Maksymilian Miśtal (82 Kamil Dulewicz), Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg, Damian Dulewicz, Michał Mirosławski, Adrian Grabarczyk (65 Arkadiusz Zbróg), Albert Arabasz, Dawid Wołczyk, Michał Słowiński, Janusz Rybak (46 Wiktor Zbróg).

W Klasie B mamy jeszcze jednego reprezentant. To KS Kamienna Wola. Niestety popularna Kamionka przegrała kolejny swój mecz. Tym razem z Samsonem Samsonów 0:3. Za tydzień ostatnia w tabeli Klasy B drużyna z gminy Stąporków zagra z liderem rozgrywek – Polonią Białogon Kielce.

Kamienna Wola – Samson Samsonów 0:3
Kamienna Wola: Kamil Pilarczyk — Łukasz Kowal, Adrian Kopycki, Kamil Gzyl, Rafał Opala (28 Dawid Wydra), Mariusz Domagała, Paweł Werner (70 Paweł Bernatek), Daniel Zieliński, Wiktor Gębski 52′ (65 Damian Milczarz), Joachim Pieczka, Michał Kos.