REKLAMA

Spacerował nago ulicami miasta

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymali dosyć nietypowe zgłoszenie o nagim mężczyźnie, spacerującym ulicą Wojska Polskiego w Końskich. Za swój występek ukarany został mandatem w kwocie 500 zł.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Wczoraj około godziny 20:00 do dyżurnego z koneckiej jednostki rozdzwoniły się telefony z informacją, że ulicą Wojska Polskiego w Końskich spaceruje niekompletnie ubrany mężczyzna. Ze zgłoszenia wynikało, że idący ulicą obywatel nie posiada spodni, jak również bielizny. Na interwencję pojechali dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Napotkali oni 42-letniego mieszkańca Końskich, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Mężczyzna na widok policjantów nieco otrzeźwiał i zaczął się tłumaczyć. Przyznał, że zdaje sobie sprawę, że nie ma spodni i wie, gdzie je zostawił. Oznajmił, że właśnie po nie szedł. Ta podróż zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 500 zł. 42-latek dalszą drogę spędził już w policyjnym radiowozie, gdzie następnie został przekazany pod opiekę oczekującej na niego konkubinie.

Źródło: KPP w Końskich

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Spacerował nago ulicami miasta

  1. Policja zauważa to co powinna ale robi to, czego nie powinna. Nie widać jeszcze na horyzoncie kogoś kto wskaże jej ustawowe kompetencje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *