REKLAMA

Specjalny aparat rehabilituje i poprawia wygląd! [WIDEO, zdjęcia]

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Marlla-med w Czermnie w gminie Fałków przez ostatnie lata dynamicznie się rozwijało. Efektem jest rozbudowa obiektu, która pozwoliła zdecydowanie powiększyć przestrzeń, ale i ilość świadczonych usług. W centrum pojawiła się zupełnie nowa, przestronna sala rehabilitacyjna, kolejny gabinet masażu, a także np. intymny gabinet dla pacjentów, którzy tego potrzebują. Zabiegi odbywają się w większej ilości boksów, a w nich znajduje się innowacyjny, ultranowoczesny sprzęt. Wyposażenie w sprzęt medyczny i rehabilitacyjny także stale się powiększa, a najnowszym nabytkiem centrum jest aparat BOA MAX 2 – to absolutny hit rehabilitacji, a także medycyny estetycznej.

REKLAMA

-„Aparat jest przeznaczony do masażu uciskowego. Umożliwia wykonanie zabiegów według kilkunastu różnych programów. Masaż przeprowadzany jest przy użyciu mankietów uciskowych zakładanych na ręce i nogi. Możemy modyfikować ustawienia dowolnie w każdej z komór znajdujących się w mankietach, a to zapewnia całkowite bezpieczeństwo pacjenta” – opowiada Marcin Kowalewski, masażysta w Marlla-med.

BOA MAX 2 to kilkadziesiąt różnych programów, których zastosowanie znajdziemy w rehabilitacji oraz medycynie estetycznej. To urządzenie wspomagające zdrowie i poprawiające wygląd. Sekwencyjny masaż uciskowy, którego dokonuje pobudza układ krwionośny i limfatyczny, zmniejsza opór krwi w tętnicach co wpływa kojąco na pracę serca, zwiększa szybkość usuwania z organizmu różnych substancji, w tym także wody. Z kolei usunięcie wody z organizmu to bardzo często znakomity efekt wizualny! To także aparat spełniający misję. BOA MAX 2 jest zbawienny dla kobiet po operacji usunięcia piersi

REKLAMA

– „Miałam zabieg 17 września. Miałam usuniętą pierś i teraz muszę wykonywać ten zabieg” – mówi nam Janina Pawlik

„Amazonki” po zabiegu mastektomii zmagają się z opuchlizną rąk, a tego typu masaż uciskowy skutecznie ją eliminuje. Efekty działania w przypadku stanów po usunięciu piersi widać po kilkudziesięciu sesjach z BOA MAX 2. Tego typu terapię stosuje się poprzez masaż specjalnym rękawem. Sekwencyjny masaż uciskowy pomaga także przy wielu innych problemach i schorzeniach – między innymi: dnie moczanowej, zespole cieśni nadgarstka, zaburzeniach troficznych skóry, niewydolności żylnej, przewlekłych obrzękach. To urządzenie rehabilitacji XXI wieku

– „Aparat jest przeznaczony przede wszystkim do rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Wspomaga leczenie niewydolności limfatycznej i żylnej, ma również zastosowanie w walce z dną moczanową i w profilaktyce przeciwzakrzepowej” – tłumaczy Marcin Kowalewski

Masowani możemy być nie tylko przy użyciu wspomnianego rękawa, ale i specjalnych nogawek oraz spodni. Te ostatnie masują nogi, biodra, pośladki oraz brzuch i polecane są szczególnie paniom, które chcą zadbać o swoją sylwetkę – „Oprócz zabiegów fizjoterapeutycznych aparat ma również zastosowanie w medycynie estetycznej. Kobiety mają możliwość wyszczuplenia ud, bioderek i talii. Urządzenie ma świetne zastosowanie w walce z Cellulitem”  – mówi fizjoterapeuta z Marlla-med.

To także znakomity sposób na detoksykację, usunięcie wody z organizmu, usunięcie obrzęku tłuszczowego. Tego typu masaże są również bardzo skuteczne w walce z „zespołem ciężkich nóg”.

Natomiast przeciwwskazań do korzystania z masażu uciskowego nie ma zbyt wiele, a o ewentualnych zostaną Państwo poinformowani przed zabiegiem przez wykwalifikowaną kadrę centrum.

Chcąc skorzystać z działania aparatu BOA MAX 2 i wykonywanego przez niego masażu uciskowego warto pamiętać o odpowiednim ubraniu. Korzystając z rękawów trzeba mieć na sobie cienką koszulkę z długim rękawem, a kiedy zamierzamy masować dolne partie ciała należy posiadać dres lub legginsy oraz czyste, bawełniane skarpetki.

Na zbawienny masaż zapraszamy do Centrum Medycznego Marlla-med w Czermnie – ulica Osnowa 99A; telefon: 785 303 040

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Specjalny aparat rehabilituje i poprawia wygląd! [WIDEO, zdjęcia]

  1. Nasz olej konopny jest czystym i silnym rakiem leczonym olejem z konopi indyjskich i wieloma innymi chorobami, a ten olej konopny jest w 100% czystym olejem konopnym ekstrahowanym z najwyższej jakości marihuany uprawianej przez nas i innych profesjonalnych hodowców w Teksasie, testowanych laboratoryjnie, które oferują na sprzedaż tutaj Nasz olej konopny jest pakowany w jednorazowe strzykawki od 50 gramów do 3000 gramów w celu łatwego dozowania, a jeśli potrzebujesz oleju z konopi indyjskich do leczenia raka, udaru mózgu, choroby Alzheimera, padaczki, skurczu mięśni, raka, schizofrenii, zaburzeń oddychania, cholesterolu, Ulga w bólu, zapalenie wątroby i wiele innych chorób, więc jeśli wiesz, że cierpisz z powodu któregokolwiek z tych problemów, rozważ swoje problemy, ponieważ nasz produkt jest markowy i dobrze znany na rynku konopi indyjskich i w większości szpitali, skontaktuj się z nami już dziś, aby umieścić twoje zamówienia dzisiaj email [email protected] lub możesz również skontaktować się z nami na WhatsApp +971586972467, zdrowie jest bogactwem, aby uratować się dzisiaj, ponieważ jest tylko jedno życie do życia i nie ma o innych na żywo, więc złóż zamówienie już dziś, a my dostarczamy nasz produkt bardzo szybko do dowolnej części świata, ponieważ jesteśmy sprawdzeni i zaufani.

    Olej konopny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *