REKLAMA

Specyjały Świętokrzyskie – naturalne, smaczne, lokalne wędliny z manufaktury wędliniarskiej

Marka Specyjały Świętokrzyskie powstała z pasji tworzenia wędlin tradycyjnych dla konsumentów poszukujących zdrowych, smacznych, dobrze przyprawionych, pełnych smaku i aromatu wędlin, które pamiętamy z czasów dzieciństwa. Co ważne: to marka nierozerwalnie związana z naszym regionem, a jej sklepy znajdziecie w Końskich, Stąporkowie oraz Kielcach (adresy na końcu artykułu). 

REKLAMA

Dzięki zastosowaniu tradycyjnych receptur chcielibyśmy przekonać Państwa, że w czasach ekspansji ogromnych zakładów produkcyjnych, jest na rynku miejsce dla niewielkiej, starannej produkcji nawiązującej do regionalnych receptur.

REKLAMA

Wyroby z tej manufaktury wyprodukowane są z najwyższej jakości mięsa wieprzowego, pochodzącego od lokalnych dostawców. Specyficzny zapach oraz hebanową barwę uzyskują poprzez wędzenie z zastosowaniem drewna olchowo – bukowego w tradycyjnych wędzarniach z cegły szamotowej.

Zachęcamy również do spróbowania wyjątkowych parówek Chrumek, które zawierają wysokiej jakości mięso z szynki wieprzowej, dodatkowo wzbogacone są o inulinę, składnik, który między innymi wspiera rozwój korzystnej mikroflory jelit, wspiera układ odpornościowy, redukuje poziom cholesterolu i trójglicerydów. Produkt polecany szczególnie dla dzieci i osób troszczących się o swoje zdrowie.

Zapraszamy na zakupy do firmowych sklepów:
Modliszewice, ul. Gimnazjalna 19A
Kielce, ul. Kredowa 2
Stąporków, ul. Słowackiego 8

REKLAMA

2 thoughts on “Specyjały Świętokrzyskie – naturalne, smaczne, lokalne wędliny z manufaktury wędliniarskiej

  1. xyz pisze:

    Co to za firma, jaką ma nazwę , gdzie jest jej siedziba ?

  2. Konsument. pisze:

    Polecam osobiście , bardzo dobre wyroby ,świetne smaki ,a ceny dla przeciętnego Kowalskiego Na pewno każdy znajdzie dla siebie dobry wyrób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *