REKLAMA

Spokojna noc sylwestrowa w powiecie koneckim. Jeden pijany kierowca i jedna kolizja

Sylwestrowa noc 2020/2021 w powiecie koneckim, podczas której obowiązywały dodatkowe obostrzenia związane z przemieszczaniem się przebiegła spokojnie. Koneccy policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę, który dodatkowo posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, a na DK42 w Błaszkowie doszło do kolizji.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Nie odnotowaliśmy żadnych rażących przypadków łamania przepisów związanych z obostrzeniami sanitarnymi. Zaledwie kilka osób zostało ukaranych mandatami lub pouczanych za nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa” – informuje nas st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Minionej nocy policjanci interweniowali między innymi w przypadkach dotyczących łamania ciszy nocnej. Zatrzymano także jednego pijanego kierowcę. 27-latek jeździł po ulicach Końskich mając ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Poza tym sylwestrowa noc przebiegała spokojnie.

REKLAMA

W Sylwestra po godzinie 18 na DK42 w miejscowości Błaszków doszło do kolizji. W bok jadącej skody uderzył jeleń. Szczęśliwie kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.

Warto dodać, że podczas sylwestrowej nocy nie odnotowano żadnych zdarzeń związanych z fajerwerkami, a między godziną 19 w Sylwestra a 6 rano w Nowy Rok policjanci zaobserwowali mniejsze natężenie ruchu.

 

REKLAMA

One thought on “Spokojna noc sylwestrowa w powiecie koneckim. Jeden pijany kierowca i jedna kolizja

  1. Pingback: Powiat konecki: Noworoczny weekend na drogach. Podsumowanie | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *