REKLAMA

Spokojny przebieg wyborów do Rady Powiatu Koneckiego

Bez zakłóceń przebiegają ponowne wybory do Rady Powiatu Koneckiego w powiecie koneckim. W tych wyborach komisje obwodowe nie przekazują oficjalnych danych dotyczących frekwencji do gmin, czy do Powiatowej Komisji Wyborczej. Możemy zatem przekazać Państwu tylko dane nieoficjalne. 

REKLAMA

W komisji, która ulokowana jest w Egipcjance póki co oddano nie wiele głosów

Z informacji, które uzyskujemy z obwodów frekwencja o godzinie 12:00 kształtowała się na poziomie od kilku do maksymalnie kilkunastu procent (w niektórych obwodach to około 3%, ale są takie gdzie wynosi 12-13%, podczas gdy na jesieni średnia wynosiła o godzinie 12:00 około 16-17%). W większości miejsc o 12:00 frekwencja była niższa niż na jesieni. Jednocześnie członkowie komisji obwodowych podkreślają, że nie ma też kompletnych pustek, a ruch widać zwłaszcza po mszach.

W całym powiecie nie odnotowano też problemów związanych z trwającymi wyborami –„Na ten moment nie odnotowaliśmy żadnych przypadków zakłóceń ciszy wyborczej” – poinformował nas starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Przypominamy, że o godzinie 21:00 przekażemy Państwu wyniki naszego sondażu exit poll. Następnie w nocy na żywo przekazywać będziemy już oficjalne wyniki ponownych wyborów do Rady Powiatu Koneckiego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *