Sportowy turniej rodzinny w Kapałowie [zdjęcia]

W sobotę w sali gimnastycznej w Kapałowie odbył się I Rodzinny Mikołajkowy Turniej Sportowy. Uczestnicy grali w tenisa stołowego i siatkówkę.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00. Chętni zagrali w tenisa stołowego o Puchar Radnego. Zwycięzcą został Michał Bit, drugie miejsce wywalczył Kamil Milcarz, a trzecie Sebastian Bujakowski. Następnie rozegrano Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Pierwsze miejsce zdobyła grupa „Vixa”, drugie „Akademia J.D.”, a trzecie „Młodzi Gniewni”.

O godz 18.00 zawodnicy klubu Boxing Końskie Tomasz Zawrzykraj i Damian Popiel zaprezentowali swoje umiejętności. Po pokazie do rozgrywek w siatkówkę przystąpiły małżeństwa – żony kontra mężowie, w których wzięło udział 5 drużyn. Najlepszą drużyną zostały „Miejskie łobuzy”, za nimi uplasowali się „Wikingowie”, a ostanie najniższe miejsce na podium przypadło „Ślicznym małolatkom”.

Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Organizatorami wydarzenia byli radny z sołectwa Kapałów – Radoska Jacek Zaleśny, sołtys Kapałowa Anna Popiel, sołtys Radoski Wiesław Trojanowski, Koło Gospodyń Wiejskich Kapałów – Radoska oraz Koło Gospodyń Wiejskich Mularzów „Kokosanki”.