REKLAMA

Spotkali się na kolędowaniu w Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Pilczyckiej [zdjęcia]

Kolędowanie gości z pensjonariuszami w Domu Pomocy Społecznej „Etola” w Rudzie Pilczyckiej to już tradycja. Nie inaczej było i w tym roku. 

REKLAMA

Na wspólne kolędowanie i Wigilię w Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Pilczyckiej, jak co roku, przybyli zaproszeni goście: starosta konecki – Grzegorz Piec, członek zarządu powiatu –  Jarosław Staciwa, wójt gminy Słupia Konecka –  Robert Wielgopolan, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Urszula Przygodzka oraz Kierownik Ośrodka Zdrowia w Słupi Koneckiej – Aneta Anioł.

REKLAMA

Tą szczególną uroczystość rozpoczął mszą świętą proboszcz parafii Pilczyca ks. Dariusz Szambor. Mieszkańcy pod opieką  terapeutki przygotowali jasełka, które wraz z zaproszeniem dyrektor Iwony Wielgopolan rozpoczęły wspólne kolędowanie. Podczas tego szczególnego spotkania tradycyjnie połamano się opłatkiem z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych. Pani Dyrektor podziękowała za przybycie i życzyła wszystkim przybyłym gościom, pracownikom oraz mieszkańcom – pensjonariuszom wszystkiego co najlepsze w świątecznym czasie i Nowym Roku.

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *