REKLAMA

WIDEO: Spotkanie z Anną Dymną w Końskich

O kulisach pracy aktorskiej, ale i o działalności społecznej w ramach fundacji „Mimo Wszystko” opowiadała w poniedziałek w Końskich Anna Dymna. Spotkanie autorskie z tą kultową postacią poprowadził dziennikarz Wojciech Bonowicz.

REKLAMA

Anna Dymna gościła w Końskich na zaproszenie organizatorów, którymi byli Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy oraz Fundacja „Misja i Pamięć Księdza Marcelego Prawicy”. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17:00 w sali bankietowej restauracji Leliwa w Parku Miejskim w Końskich. Sala ta wypełniła się do ostatniego miejsca! Spotkanie zorganizowano pod hasłem  „Nadzieja Miłość Poezja”.

Wieczór autorski otworzył dyrektor biblioteki Dariusz Kowalczyk, a potem głos zabrali już bohaterowie – Anna Dymna i Wojciech Bonowicz. W naszym materiale wideo zobaczycie obszerne fragmenty tego spotkania.

REKLAMA

Po zakończeniu części oficjalnej znana aktorka długo jeszcze rozmawiała z przybyłymi do Leliwy, rozdawała autografy i podpisywała książki poświęcone jej osobie autorstwa Elżbiety Baniewicz – co ciekawe część dochodu z ich sprzedaży trafi na konto Stasia Laurmana, który potrzebuje środków na rehabilitację neuorologiczną. W czwartek Anna Dymna odwiedzi jeszcze podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *