REKLAMA

Sprzedaż, naprawa i wymiana szyb samochodowych. Końskie i powiat konecki

Auto Szyby Pan Szybka to lokalna, konecka firma, działająca w powiecie koneckim, ale i poza jego granicami. W jej ofercie jest naprawa uszkodzonych szyb samochodowych, a także ich wymiana oraz sprzedaż. Z firmą można kontaktować się telefonicznie: 732 800 110, mailowo – [email protected], a także na Facebooku (TUTAJ). 

REKLAMA

Pan Szybka to profesjonalna naprawa szyb, ale i wymiana szyb na nowe. Działa w takich miastach jak: Końskie, Stąporków, Skarżysko Kamienna, Kielce, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Przysucha, Szydłowiec, Radom oraz w ich okolicy.

REKLAMA

Wśród usług firmy Auto Szyby Pan Szybka znajdziemy między innymi naprawę szyb. Jak ona przebiega? Specjaliści najpierw dokonują czyszczenia uszkodzonego fragmentu. Następnie ubytek wypełniany jest żywicą i utwardzany promieniami UV. Kolejnym zabiegiem jest usunięcie nadmiaru żywicy. Ostatni element stanowi wypolerowanie miejsca, w którym przeprowadzano naprawę.

Jednak Auto Szyby Końskie  to nie tylko reperacje, ale również sprzedaż i wymiana szyb. Dostępne są wiodące marki jak NordGlass, Guardian, Pilkington, Benson, Fuyao, Yes Glass i Saint – Gobain Sekurit do wszystkich typów pojazdów – samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych. Fachowcy od „Pana Szybki” nie boją się największych wyzwań, a dowody na to możecie zobaczyć w poniższej fotogalerii.

Jeżeli doznałeś uszkodzenia szyby w swoim aucie, masz na niej odprysk i potrzebujesz naprawy lub wymiany  to nie wahaj się zadzwonić do Pana Szybki!

Auto Szyby Pan Szybka
tel. 732 800 110
[email protected]
www.pan-szybka.pl
Facebook – TUTAJ

Zobaczcie na zdjęciach przykładowe realizacje Pana Szybki:

/ogłoszenie płatne/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *