REKLAMA

Stacja Dyszów zaprasza na przegląd [zdjęcia]

W standardowej, ustawowej cenie można wykonać przegląd techniczny auta w Stacji Dyszów – stacji kontroli, która mieści się na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej w Końskich i Dyszowa. Dodatkowo do każdej usługi otrzyma się tam 10 % jej wartości do wykorzystania na myjni. 

REKLAMA

„To jest taki ukłon w stronę naszych klientów. Ceny mamy konkurencyjne, a wartością dodaną jest to, że zawsze do każdej usługi w bonusie otrzymają oni 10 % wartości tej usługi do wykorzystania na myjni. To znaczy na przykład jeśli ktoś dokona u nas zmiany ogumienia za 60 złotych to 6 złotych będzie mógł wykorzystać na naszej myjni, podobnie jest z naprawami i wszystkimi innymi usługami, które oferujemy.” – opowiadają nam Zbigniew i Agnieszka Owczarek, właściciele Stacji Dyszów.

REKLAMA

Warto zaznaczyć, że cennik stacji diagnostycznej w tym miejscu nie odbiega od tego co narzuca ustawa i tak np. przegląd samochodu osobowego zrobimy za 99 złotych, a samochodu z instalacją gazową za 162 złote. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Stacji Dyszów!

Więcej o Stacji Dyszów na jej stronie internetowej TUTAJ oraz facebooku – TUTAJ.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *