REKLAMA

Stadion OSiR z nowymi parkingami i drogą dojazdową [wideo, zdjęcia]

Kończą się prace przy budowie parkingów i drogi dojazdowej na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich. To kolejna inwestycja mająca unowocześnić ten obiekt. 

REKLAMA

-„Budujemy tutaj drogę dojazdową, parkingi, a więc otoczenie tego budynku zaplecza sportowego, który już powstał. Dzięki temu już niedługo będzie można w sposób bardziej komfortowy korzystać z tu istniejących urządzeń” – informuje Krzysztof Obratański, burmistrz Końskich.

Na terenie stadionu OSiR pojawiły się drogi i parkingi wewnętrzne. Powstały także chodniki oraz podjazd dla niepełnosprawnych przy budynku. Wykonawcami są firmy ALBUD i ERMANOS. Całkowity koszt inwestycji to około 300 tysięcy złotych. W najbliższych miesiącach gmina chce również dokonać modernizacji ogrodzenia stadionu. Zarówno od strony ulicy Maratońskiej, jak i ulic Olimpijskiej i Robotniczej. W tym miejscu wiele będzie działo się także w kolejnych miesiącach i latach, bo konecki samorząd cały czas ma w planach budowę stadionu lekkoatletycznego na terenie OSiR’u.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *