REKLAMA

Stadnicka Wola wygrywa konkurs ‚Bezpieczeństwo na piątkę’ [zdjęcia]

W piątek w Szkole Podstawowej w Radoszycach odbyła się XII edycja konkursu ,,Bezpieczeństwo na piątkę”. W tym roku na podium stanęły szkoły ze Stadnickiej Woli, Rudy Malenieckiej i Stąporkowa.

REKLAMA

Wydarzenie uroczyście rozpoczął komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. Waldemar Cisowski, wspólnie z Wiesławem Basiakiem ze Starostwa Powiatowego w Końskich oraz Eweliną Ptak z Centrum Usług Wspólnych w Radoszycach.

REKLAMA

W rywalizacji na szczeblu powiatowym udział wzięły drużyny, które zwyciężyły w I etapie zmagań organizowanym we własnym zakresie na szczeblu szkolnym. Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwali policjanci z Końskich podinsp. Grzegorz Michorek, asp. szt. Marcin Wąsik, asp. Łukasz Morka, podkom. Sylwia Sobczyńska oraz ratownik medyczny Marcin Pytlos.

Tegoroczny turniej składał się z trzech elementów: testu wiedzy, konkursu prac plastycznych oraz sprawdzeniu wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepszą w trzech konkurencjach okazała się Szkoła Podstawowa ze Stadnickiej Woli, która w tym roku zajęła pierwsze miejsce w konkursie i będzie reprezentowała nasz powiat w dalszych zmaganiach na szczeblu wojewódzkim. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Rudzie Malenieckiej, a trzeci na podium stanęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Stąporkowie. Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie gratulujemy, a zwycięskiej drużynie życzymy dalszych sukcesów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *