REKLAMA

Stanisław Pacocha powalczy o fotel wójta. Znamy jego drużynę [wideo, zdjęcia]

Wójt Gowarczowa Stanisław Pacocha będzie ponownie ubiegał się o urząd. W sobotę podczas gminnej konwencji został zaprezentowany jako kandydat do stanowiska, przedstawiono także wszystkie osoby związane z jego sztabem. 

REKLAMA

Uroczystość odbyła się w sali bankietowej Cykada w Komaszycach, a prezentacji kandydatów dokonano na zewnątrz przy pięknym stawie. Poprowadziła ją Marzena Dziewit. –„Witam Państwa serdecznie, mam wielką przyjemność i zaszczyt przedstawić kandydata na wójta gminy Gowarczów pana Stanisława Pacochę.” 

Następnie zaprezentowano osoby związane z Komitetem Wyborczym Stanisława Pacochy. Kandydaci do Rady Gminy w Gowarczowie to: Marian Żurawski, Sławomir Stańczyk, Sławomir Jacaszek, Mariusz Stolarczyk, Paulina Banasik, Krzysztof Chmielewski, Mariusz Kuleta, Katarzyna Sobczyńska, Paweł Kamoda, Grzegorz Ciołkiewicz, Beata Bąbik, Agnieszka Ferensztejn, Marzena Lis, Marzena Dobrowolska, Tomasz Młynarczyk i Paweł Stańczyk.

REKLAMA

Wójta Pacochę wspierają także kandydaci do Rady Powiatu: Bożena Dudzic, Jan Prasał oraz Krzysztof Szlęzak, a także kandydaci do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego: Andrzej Szejna i Paulina Tersa. Razem z Pacochą jest także kandydat na burmistrza Końskich Sławomir Marczewski.

„Chciałem serdecznie Państwu podziękować za to, że przybyliście na to nasze wspólne spotkanie. […] Będę się ubiegał o urząd wójta w następnej kadencji, bo uważam że gminie Gowarczów jest potrzebne dobro i rozwój. Jeszcze raz dziękuję za takie olbrzymie wsparcie i z taką drużyną możemy naprawdę dużo dobrego dla naszej gminy zrobić. Jeszcze raz Państwu dziękuję, a suwerena proszę o głos!”  – przemawiał podczas konwencji Stanisław Pacocha.

Później o głos poprosił wiceszef SLD w skali całego kraju Andrzej Szejna. –„Ja chciałbym zaprosić do nas przyszłego burmistrza Końskich Sławomira Marczewskiego  i moją żonę. Jesteśmy teraz tutaj w pięknej lewicowej rodzinie. Powiem tylko kilka słów, bo poprosił mnie o to Stanisław. Stajemy wobec bardzo poważnych wyborów. Wyborów najważniejszych jakie odbywają się w Polsce – wyborów samorządowych. Spójrzcie: jesteśmy wspaniałą ekipą ludzi, którzy się lubią i mają wspaniały program. Przeszliśmy ze sobą długą drogę polityczną, ale drogę w której nikt nikogo nie oszukał. Tego nie można spotkać w innych ugrupowaniach. […] Stanisław Pacocha zmienił Gowarczów w miejsce, w którym się lepiej żyje – szczególnie w kontekście służby zdrowia, a to bardzo ważne. Zmienił również w kontekście szacunku z jakim odnosi się do obywateli, do mieszkańców. W moim osobistym odczuciu zasługuje na to aby być wybranym na kolejną kadencję, bo nie wyobrażam sobie lepszego wójta niż on. Nie tylko jako profesjonalny menadżer, ale i człowiek i to jest bardzo ważne. Ja wiem, że można mu zaufać. […] Szanowni Państwo! Głosujmy, wierzmy w siebie i 21 października głosujmy na tych wspaniałych ludzi, a przypadkiem również na mnie!” – apelował Andrzej Szejna, wiceszef SLD.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *