Stanowiska z Pucharem Wójta Smykowa! [zdjęcia]

W czwartek wieczorem zakończył się Noworoczny Nocny Turniej Czwórek o Puchar Wójta Gminy Smyków. Turniej rozgrywany był w środę i czwartek od godz. 19:00. Zwycięstwo przypadło drużynie Stanowiska.

I miejsce wywalczyła drużyna Stanowisk, która wygrała wszystkie mecze w turnieju, będąc poza zasięgiem innych zespołów. W finale dosyć długo starała się walczy drużyna Zaborowic, która w końcowym rozrachunku uległa Stanowiskom 1:6, plasując się tym samym na II miejscu w turnieju.

Wieczorny Turniej o Puchar Wójta gminy Smyków 6

W meczu o III miejsce Dobre Chłopaki pokonały Pieradła 5:3.Królem strzelców turnieju został Karol Nieszporek (Stanowiska), który zdobył 23 bramki. Najlepszym bramkarzem został Kacper Kotwica (Zryw Zaborowice), a MVP turnieju – Karol Opara (Stanowiska). Organizatorzy dziękują wójtowi gminy Smyków Józefowi Ślizowi za pomoc w organizacji turnieju, przybycie na mecz finałowy oraz sfinansowanie i rozdanie nagród. Ponadto dziękujemy wszystkim kibicom, którzy tak licznie przybyli na trybuny oglądać zmagania zawodników, a także mamy nadzieję, iż Noworoczny Turniej Czwórek wpisze się w coroczny harmonogram imprez w Gminie Smyków.

Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Smyków oraz Wójt Gminy Smyków. Poniżej wyniki fazy pucharowej: