REKLAMA

Stąporków: 22-latek bez prawa jazdy ukradł paliwo, potem spowodował kolizję!

Poważne konsekwencje prawne i finansowe spotkają 22-letniego mieszkańca powiatu koneckiego, który wczoraj po południu, pomimo braku uprawnień, przyjechał nieubezpieczonym i niedopuszczonym do ruchu motocyklem na jedną ze stacji paliw w Stąporkowie. Ukradł paliwo, a następnie spowodował kolizję!

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Wczoraj po południu dyżurny koneckiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w Stąporkowie na jednej ze stacji paliw, młody motocyklista zatankował paliwo i odjechał nie płacąc. Jak się okazało, ucieczka nie trwała długo, gdyż po chwili mężczyzna spowodował kolizję z osobowym citroenem. Wtedy to, okazało się, że 22-letni sprawca kradzieży oraz stłuczki w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo młodzieniec podróżował nieubezpieczonym oraz niedopuszczonym do ruchu motocyklem” – informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Jednoślad został odholowany na policyjny parking, a nieodpowiedzialny mężczyzna za szereg wykroczeń będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *