REKLAMA

Stąporków: Napad i rozbój w sklepie monopolowym!

W poniedziałek wieczorem w Stąporkowie dwóch zamaskowanych mężczyzn dokonało napadu na sklep monopolowy. Następnie Ci sami przestępcy napadli na nastolatków. Policjantom udało się już schwytać agresorów. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

„Wczoraj po godzinie 22:00 w Stąporkowie do jednego ze sklepów monopolowych przy ulicy Piłsudskiego weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn krzycząc, że jest to napad oraz przyduszając znajdującą się w sklepie 41-letnią kobietę. Napastnicy zastraszyli także 55-letnią sprzedawczynię. Następnie spenetrowali szuflady lady sklepowej, zabrali monitor od komputer, czytnik kart płatniczych oraz jedną butelkę piwa. Straty sklepu wyniosły łącznie około 500 złotych” – informuje nas Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

To jednak nie było koniec niecnych czynów dwóch mężczyzn. Chwilę później udali się w okolice skwerku przy Domu Kultury w Stąporkowie i tam napadli dwóch 18-latków –„Doprowadzili ich do stanu bezbronności, a następnie dokonali kradzieży przedmiotów: telefonu komórkowego wartego 2 tysiące złotych, powerbanku oraz gotówki” – relacjonuje Sobczyńska.

REKLAMA

Po godzinie 3 w nocy funkcjonariusze dokonali zatrzymania mężczyzn. Okazało się, że są to 21 i 22 latek z województwa małopolskiego. Obaj obecnie przebywają w areszcie w Końskich. Czynności w tej sprawie są wykonywane.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *