REKLAMA

Stąporków: Pożegnali wakacje świetnym koncertem [wideo, zdjęcia]

Koncertem grupy ROXANNE Roxette Tribute Band oraz podsumowaniem projektu Coolturalni Orientalni w Stąporkowie w niedzielę pożegnano tegoroczne wakacje. 

REKLAMA

Koncert coverowej grupy był zwieńczeniem warsztatów pt. „Wakacyjne frakcje muzyczne”, w których przez kilka ostatnich dni zainteresowana młodzież z regionu mogła brać udział. Szkolenia prowadzili muzycy z Roxanne, ale i grupy Kakadu –„Uczestnicy warsztatów dziś występują na scenie, zagrają utwory, które przygotowali podczas całego programu warsztatowego, a na zakończenie wystąpi zespół Roxanne Roxette Tribute Band z przebojami grupy Roxette. To koncert bezpłatny, a ze względów pogodowych zdecydowaliśmy się go zrobić wewnątrz w sali kinowej” – opowiada nam Katarzyna Sorn, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie.

REKLAMA

Występy zarówno młodzieży, jak i gwiazdy niedzielnego wieczoru zostały bardzo ciepło przyjęte przez stąporkowską publiczność. To nie był jedyny akcent w tamtejszym domu kultury w niedzielę. Nieco przed koncertem podsumowano działania związane z realizowanym projektem pt. „Coolturalni Orientalni” (relację z działań w ramach niego znajdziecie TUTAJ i TUTAJ) – „Dzisiaj było podsumowanie tego projektu. Uroczyście odsłoniliśmy mural, a dzieci uczestniczące w projekcie otrzymały upominki. Szczerze mówiąc szykujemy się już na kolejną edycję i kolejny projekt” – zdradza nam dyrektor Sorn.

Zarówno muzyczne warsztaty, jak i projekt „Coolturalni Orientalni” zaangażowały kilkadziesiąt młodych osób z gminy Stąporków i okolic. Niedzielne wydarzenia wieńczące te przedsięwzięcia były dla nich zapewne dobrym akcentem ostatnich dni tegorocznych wakacji.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Stąporków: Pożegnali wakacje świetnym koncertem [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *