REKLAMA

Starostwo znów przyjmuje petentów!

Starostwo Powiatowe w Końskich powraca do normalnej pracy. Od dziś (poniedziałek, 18 maja) wszystkie wydziały ponownie przyjmują petentów. Zachowywane są nowe wymogi sanitarne oraz stosowane wytyczne rządowe – między innymi dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

REKLAMA

Informację o ponownym otwarciu Starostwa Powiatowego na petentów przekazał starosta konecki Grzegorz Piec:

REKLAMA

Informuję, że od dnia 18 maja 2020 r. przywraca się wykonywanie wszystkich zadań publicznych przez Starostwo Powiatowe w Końskich z bezpośrednią obsługą interesantów

1) w budynku administracyjnym Starostwa Powiatowego w Końskich przy ul. Stanisława Staszica 2;
2) w pomieszczeniach Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich, ul. Gimnazjalna 41B; przy czym dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.
W związku z powyższym, od 18 maja 2020 r. interesanci Starostwa Powiatowego w Końskich będą mogli wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Końskich znajdującego się przy ul. Stanisława Staszica 2 w Końskich oraz pomieszczeń Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich, ul. Gimnazjalna 41B przy zachowaniu powyższego ograniczenia. O możliwości wejścia do budynku w celu załatwienia sprawy decydować będą służby starostwa odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa epidemiologicznego (obowiązuje zakrywanie ust i nosa).
Zachęcam do załatwiania spraw po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio z właściwym wydziałem Starostwa pod numerami i adresami dostępnymi na stronie internetowej powiatu www.konecki.powiat.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.konecki.wrota-swietokrzyskie.pl
Do Państwa dyspozycji pozostają również ogólne numery telefonów, za pośrednictwem których otrzymacie podstawowe informacje:

(41) 260 48 35 (System Interaktywnej Obsługi Klienta)
(41) 260 47 00 (Sekretariat Starosty Koneckiego)

Proszę również o składanie wniosków, podań, pism oraz innych dokumentów pocztą tradycyjną na adres: ul. Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie lub elektronicznie za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) na adres skrytki: /kiwoa2294x/SkrytkaESP. Osoby, które chcą dokonać płatności, mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych.
/-/Grzegorz Piec
STAROSTA KONECKI

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *