REKLAMA

Start chóru dziecięco – młodzieżowego już we wrześniu

Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich rozpoczyna zajęcia chóru dziecięco – młodzieżowego dla dzieci od lat 6. Spotkania odbywać się będą w każdą środę o godzinie 17:00. Pierwsze zajęcia będą miały miejsce już 21 września. Wstęp wolny.

REKLAMA

REKLAMA

„Przypominamy dzieciom i młodzieży, że wkrótce rozpoczynamy zajęcia chóru” – informuje wicedyrektor domu kultury Marzena Kądziela – „Poprowadzi je pani Joanna Szewczyk – Kędzior, absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, sopranistka znanego chóru FERMATA, który koncertował ze znakomitym kompozytorem i dyrygentem Piotrem Rubikiem, nauczycielka przedmiotów artystycznych. Zapraszamy nie tylko tych, którzy zapisali się w minionym roku szkolnym, ale także tych, którzy decyzję o śpiewie w chórze podjęli dopiero teraz”

Zaproszenie dotyczy dzieci od 6 roku życia. Kto się jeszcze nie zapisał, może dołączyć przychodząc na pierwsze powakacyjne spotkanie w środę 21 września w sali lustrzanej na II piętrze Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich przy ul. Partyzantów 9. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *