REKLAMA

Start Wakacje. KCK dla młodych [wideo, zdjęcia]

W piątkowy wieczór przy scenie letniej Koneckiego Centrum Kultury przy ulicy Partyzantów zorganizowano wydarzenie pod hasłem „Start Wakacje”. Z myślą o młodych Dom Kultury w Końskich  przygotował atrakcje muzyczne i gastronomiczne.

REKLAMA

„To impreza inaugurująca tego typu wydarzenia koło Domu Kultury. Wydarzenie miało się odbyć tydzień temu i miało zakończyć rok szkolny. Impreza była dedykowana głównie młodzieży, ale na szczęście i dzisiaj młodzież tutaj mamy, choć nie tylko – przekrój wiekowy przybyłych jest spory. Mamy dużo atrakcji muzycznych, strefę chill, jest foodtruck. To co dzisiaj tutaj się dzieje ma charakter integracyjny i bardzo się cieszymy, że możemy wszystkich tutaj dzisiaj gościć. To początek ożywienia tego miejsca i w wakacje na pewno będziemy się tutaj spotykać” – mówi Piotr Salata, dyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Na scenie zaprezentowali się miejscowi wokaliści, rockowa grupa OTU wywodząca się z koneckiego Mechanika, a także zespół Prefekt specjalizujący się w coverach grupy Perfekt. Przybyli mogli spędzić miło czas na świeżym powietrzu, odpoczywając, słuchając dobrej muzyki i spożywając pyszne jedzenie. Nic dziwnego, że wiele osób z tej możliwości skorzystało.

REKLAMA

Na koniec dla wszystkich zagrał Sebastian Bednarz, czyli DJ Gass.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Start Wakacje. KCK dla młodych [wideo, zdjęcia]

  1. Pop pisze:

    Brawo Piotrze wreszcie coś dla młodzieży , a nie narzucone przesz najjaśniej nam panującego jak to się dawniej mówiło chamskie wyścigi. Sam pamiętasz jak wiele takich imprez przeglądów odbywało się w dawniejszym DK lub pod kolumnami , sam uczestniczyłeś w tego typu imprezach .Frekwencja , pierwsze koty za płoty. Brawo .

Dodaj komentarz