REKLAMA

Startują Dni Końskich. Zobaczcie nasze zaproszenie wideo [wideo, zdjęcia]

Tak naprawdę już w czwartek od wystawy fotografii macro Pawła Błachowicza rozpoczynają się Dni Końskich 2017. Co będzie się działo? Atrakcji jest mnóstwo. 

REKLAMA

„Proszę Państwa w najbliższy weekend 26 i 27 sierpnia będziemy obchodzić Dni Końskich, które są jednocześnie podsumowanie lata i wakacji. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę i rozrywkę w dobrym towarzystwie. Na pewno jej w Parku Koneckim nie zabraknie!” – zachęca do uczestniczenia w święcie gminy burmistrz Krzysztof Obratański.

Czwartek to wystawa fotografii FotoMacro Pawła Błachowicza – start o godzinie 18.00 w galerii DeK w koneckim Domu Kultury.

REKLAMA

W piątek będziemy mogli o godzinie 17.00 na Orliku przy ulicy Południowej obejrzeć pokazowy mecz piłkarski. Naprzeciw siebie staną piłkarze reprezentujący samorząd Miasta i Gminy Końskie oraz TEMIDA Kielce.

Dni Końskich to największa impreza plenerowa w naszym regionie.

W sobotę czekają nas występy grup z miast zaprzyjaźnionych z Końskimi. O 17.30 w Bibliotece Publicznej otworzona zostanie wystawa prac Justyny Soi-Sadowskiej pt. „Moje pejzaże”. O 20.00 w Parku Miejskim pod „Egipcjanką” rozpocznie się koncert gwiazdy dnia – Ryszarda Rynkowskiego.

W niedzielę czeka nas moc koncertowych atrakcji. Najpierw przeboje Dżemu wyśpiewa zespół PAW – to o godzinie 16.00. O 18.00 na scenie zaprezentuje się MAFIA, a o 20.00 przyjdzie czas na gwiazdę dnia i gwiazdę całych Dni Końskich 2017 – koncert da skarżyski zespół happysad. My również serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w corocznym święcie gminy Końskie!

Poniżej wideo promocyjne Dni Końskich 2017:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *