REKLAMA

Staruszka wypadła z transportu medycznego! Kuriozum na krzyżówkach rudzkich

Do kuriozalnej, ale i bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek na skrzyżowaniu dróg krajowych 42 i 74. Starsza kobieta przewożona transportem medycznym siedząc na wózku inwalidzkim wypadła z furgonetki. Kierowca został zatrzymany. Na szczęście dla seniorki cała ta historia ma szczęśliwe zakończenie. 

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce we wtorkowy wieczór na krzyżówkach rudzkich –„Na skrzyżowaniu drogi krajowej 42 z drogą krajową 74 w gminie Ruda Maleniecka podczas przewożenia transportem medycznym 85-letnia pasażerka siedząc na wózku inwalidzkim w trakcie jazdy wypadła przez tylne drzwi pojazdu, które najprawdopodobniej otworzyły się w czasie podróży. W związku ze zdarzeniem kobieta została dowieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Po badaniach została zwolniona do domu” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Co było przyczyną wypadnięcia kobiety z busa przewożącego ją w celach medycznych? To ustala policja –„Trzeźwy 56-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter został zatrzymany, zaś pojazd został zabezpieczony do dalszych czynności z udziałem między innymi biegłego z zakresu ruchu drogowego. Na chwilę obecną ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia” – dodaje Przygodzka.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach.

REKLAMA

One thought on “Staruszka wypadła z transportu medycznego! Kuriozum na krzyżówkach rudzkich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *