REKLAMA

Stowarzyszenie MANKO zorganizowało domówkę online dla seniorów [zdjęcia]

W poniedziałek 8 marca odbyła się 2. Internetowa Domówka z DJ WIKĄ i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” na profilu facebookowym Głosu Seniora –  organizowana online z okazji tegorocznego Dnia Kobiet.

REKLAMA

W transmisji na żywo domówki on-line brało udział ponad 600 osób z niemal 100 miast zarówno polskich, jak i zagranicznych, także z terenu gminy Końskie. Na internetowej potańcówce byli obecni polscy seniorzy z m.in.: Litwy, Rosji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec czy USA. Do tej pory, nagranie dotarło do ponad 50 000 odbiorców, a liczba ta z dnia na dzień jest coraz większa. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie domówki był Łukasz Salwarowski, prezes Stowarzyszenia MANKO i Redaktor Naczelny Głosu Seniora.

O oprawę muzyczną zabawy zadbała DJ WIKA, czyli Wirginia Szmyt (80+), ambasadorka Głosu Seniora i najstarsza najbardziej znana didżejka w Polsce. Od strony muzycznej pomagał również DJ KRIS, czyli Krzysztof Barszcz (60+), który współpracuje z DJ WIKĄ od wielu lat. W tanecznej zabawie uczestniczyli również m.in. Marek Pilch (65+) – Ambasador Zdrowego Stylu Życia Głosu Seniora, sportowiec i maratończyk oraz Hanna Piekarska – koordynatorka kampanii Stylowi Seniorzy.

REKLAMA

W trakcie 2. Internetowej Domówce, seniorzy bawili się przy wielu muzycznych przebojach. Podczas wydarzenia on-line odbył się także Pokaz Mody Stylowych Seniorów Głosu Seniora. Aby umilić czas uczestnikom potańcówki, DJ WIKA przedstawiała autorskie złote myśli, a także specjalne dedykacje i życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Dzięki wsparciu firm partnerskich, w trakcie domówki odbyło się kilkanaście konkursów aktywizujących, a zwycięzcy już niedługo będą cieszyć się wspaniałymi i różnorodnymi nagrodami.

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia ograniczają życie towarzyskie i dobrą zabawę. 2. Internetowa Domówka z DJ WIKĄ Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” była doskonałą okazja, aby pozwolić seniorom zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i oddać się w muzyczno-modowo-taneczny wir zabawy!

Powyżej znajdziecie retransmisję z Dnia Kobiet z DJ Wiką i Głosem Seniora.

Zdjęcia – kanał YouTube GłosSeniora TV.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *