REKLAMA

Stracili dobytek w pożarze. Rusza akcja pomocy dla rodziny z Wólki Zychowej [zdjęcia]

Rodzina z Wólki Zychowej w gminie Stąporków w nocy z wtorku na środę straciła dobytek swojego życia w pożarze. Przyjaciele jednego z synów chcą pomóc i organizują zrzutkę na zakup utraconego auta oraz odbudowę gospodarstwa w jednym z portali internetowych – znajdziecie ją TUTAJ. Każdy może pomóc i uczynić najbliższe święta nieco radośniejszymi dla tej pokrzywdzonej przez los rodziny. 

REKLAMA

Rodzina składa się z trzech synów oraz rodziców. Jeden z synów – Tomek ze względu na bycie studentem wciąż jest na utrzymaniu rodziców. Mieszkańcy gminy Stąporków w jedną noc stracili bardzo wiele. W pożarze spaliły się trzy budynki gospodarcze: stodoła, obora, warsztat, dobudowana wiata, a także samochód osobowy i maszyny do obróbki drewna. Na szczęście nikt z domowników nie ucierpiał. Straty materialne są duże. Więcej o samym pożarze znajdziecie w naszym artykule.

REKLAMA

Zbiórkę na rzecz rodziny przygotowali przyjaciele Tomka – najmłodszego członka rodziny. Pierwszą i podstawową potrzebą dla osób mieszkających z Wólce Zychowej, z dala od miasta jest zakup samochodu osobowego. To cel zbiórki, którą znajdziecie TUTAJ. Wszystkie środki zebrane ponad to zostaną przeznaczone na odbudowę gospodarstwa. Zachęcamy do wsparcia!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *