REKLAMA

Studio Piosenki SOLO koncertowo podsumowało rok działalności [wideo, zdjęcia]

Przed wakacjami swoim dorobkiem z ostatniego roku szkolnego chwalą się studia piosenki działające przy Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich. Kilka dni temu zrobiło to Studio Vocalove (wideo TUTAJ), a w niedzielę Studio Piosenki Solo działające już od przeszło 22 lat! Instruktorem odpowiedzialnym za jego działalność jest Maciej Lisowski. 

REKLAMA

Do sali kameralnej nowej siedziby domu kultury przy ulicy Partyzantów 9 przybyli przede wszystkim rodzice, dziadkowie i bliscy uczestników zajęć prowadzonych przez Macieja Lisowskiego. Wśród gości znalazł się również przewodniczący Rady Miasta Piotr Słoka z córką.

Po powitaniu wszystkich przez wicedyrektora jednostki na scenie prezentowali się wokaliści, w wykonaniu których usłyszeliśmy zarówno piosenki dziecięce jak i dobrze znane przeboje polskie i anglojęzyczne. Po koncercie Maciej Lisowski i Marzena Kądziela wręczyli uczestnikom pamiątkowe dyplomy i zaprosili na zajęcia wokalne w kolejnym roku szkolnym.

REKLAMA

Na scenie Miejsko – Gminnego Domu Kultury wystąpili:

Nadia Kocowicz, Marika Kopańska, Daria Serek, Lena Lis, Natalia Czarnota, Anna Zając, Basia Garlińska, Maja Kosma, Radek Nowacki, Martyna Bąk, Maja Obratańska, Kinga Chmielewska, Alicja Michalczyk, Apolonia Cacek, Martyna Durlik, Amelia Grochala, Maria Piec, Paulina Stoińska, Julia Lipnicka, Alicja Woldańska, Nicola Walczyk i Zosia Saik.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *