REKLAMA

Studio wyborcze TKN: Andrzej Szejna, Lewica

O wszystkich lekach na receptę za 5 złotych, sposobach na usprawnienie komunikacji w naszym regionie i na ściągnięcie inwestorów na Konecczyznę oraz politycznych planach rozmawialiśmy z konecczaninem Andrzejem Szejną, liderem listy Lewicy w wyborach do Parlamentu RP. 

REKLAMA

Andrzej Szejna prowadzi niezwykle aktywną kampanią. Pojawia się we wszystkich powiatach i większości gmin województwa świętokrzyskiego. Działacz opowiedział nam o tym na jakie problemy zwracają uwagę mieszkańcy regionu. W rozmowie z Szejną dominowała dyskusjach o sposobach na uleczenie służby zdrowia. Zapowiada on między innymi wprowadzenie leków na receptę po 5 złotych. Lider Lewicy mówił także o konieczności wsparcia dla seniorów oraz ludzi młodych – tak by tych było stać na pierwsze mieszkanie i by nie musieli wyjeżdżać za chlebem do większych polskich miast.

Szejna w ostrych słowach mówił także o tym jak jego zdaniem Prawo i Sprawiedliwość niszczy w Polsce praworządność i gospodarkę. Polityk bardzo ostro skomentował także ostatnią aferę związaną z Marianem Banasiem, szefem Najwyższej Izby Kontroli. Szejna zaprosił także na spotkanie z Prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, który już w piątek ma pojawić się w Końskich. Zapraszamy do obejrzenia tej ciekawej rozmowy. 

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *