REKLAMA

Studio wyborcze TKN: Piotr Wawrzyk, Prawo i Sprawiedliwość

Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk był już ostatnim przed wyborami gościem Studia wyborczego TKN. Wawrzyk startuje do Sejmu RP z listy PiS, z pozycji 6. Rozmawialiśmy między innymi o programach społecznych PiS, problemach komunikacyjnych województwa świętokrzyskiego oraz mobilnych biurach poselskich, które zamierza otworzyć – także w Końskich. 

REKLAMA

Dr hab. Piotr Wawrzyk to kielczanin, w mijającej kadencji pełnił funkcję podsekretarza w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Kandydat w naszym studiu mówił o swoich filarach programowych tj. lepszym skomunikowaniu wewnętrznym województwa świętokrzyskiego poprzez odtworzenie sieci komunikacji publicznej, stworzeniu placówek wsparcia dla seniorów w każdym powiecie (z możliwością np. rehabilitacji na miejscu) oraz przywróceniu kolei do wielu regionów województwa, w tym także do Końskich. Wawrzyk liczy na to, że z Końskich będzie można pociągiem dojechać do Centralnego Portu Komunikacyjnego i o to zamierza walczyć.

Nie zabrakło też akcentu humorystycznego – kandydat skomentował swój plakat wyborczy, na którym występuje w roli terminatora.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *