REKLAMA

Studio wyborcze TKN: Sławomir Gągorowski, Koalicja Obywatelska

Poparli go najważniejsi politycy związani z Koalicją Obywatelską, między innymi była premier Ewa Kopacz i kandydatka na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska. Mowa o Sławomirze Gągorowskim, który urodził się i przez wiele lat mieszkał 20 kilometrów od Końskich. To kandydat do Sejmu RP startujący z ostatniego miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej. 

REKLAMA

Sławomir Gągorowski przez wiele lat mieszkał w miejscowości Krzczonów w powiecie opoczyńskim. Tam też jego rodzice mieli gospodarstwo rolne, a on sam pomagając im przyjeżdżał do Końskich we wtorki i piątki by handlować na naszej targowicy. Na Konecczyźnie spędzał często także wakacje i weekendy, stąd miał dziewczynę. Teraz deklaruje, że chce zadbać o ten region jako Poseł na Sejm RP.

W Studio wyborczym TKN rozmawialiśmy nie tylko o związkach Gągorowskiego z Końskimi i okolicą, ale i o jego programie, którego sztandarem jest walka z wykluczeniem komunikacyjnym województwa świętokrzyskiego, w tym także Konecczyzny. Gągorowski za punkt honoru stawia sobie przywrócenie kolei w Końskich i usprawnienie funkcjonowania dróg krajowych, które przebiegają przez nasz region.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *