REKLAMA

Studio wyborcze tkn24. Grzegorz Piec: Zobowiązuje się do zmiany tego powiatu

Na kilka dni przed wyborami w studio wyborczym tkn24.pl gościliśmy lidera komitetu wyborczego Prawi i Solidarni Grzegorza Pieca. To zarazem szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz pełniący funkcje starosty koneckiego. Podczas rozmowy Piec wielokrotnie podkreślał, że PiS chce zbliżające się wybory wygrać. 

REKLAMA

„Zobowiązuje się, że zmienimy ten powiat. Nie tylko zamienimy się z kimś na stołeczki i powiem Państwu, że zostało mi ileś lat do emerytury, ale po prostu odczujecie Państwo, że inaczej funkcjonuje starostwo i zupełnie inaczej będzie się Państwu żyło” – deklarował podczas rozmowy Grzegorz Piec.

Nie zabrakło także trudnych pytań. Grzegorza Pieca pytaliśmy między innymi o to ile zarabia jako pełniący funkcję starosty oraz ile zarabia  jego radca prawny – w komentarzach Państwo prosiliście o to pytanie. Poprosiliśmy go także o ocenę faktu rozwiązania rady powiatu koneckiego oraz wytłumaczenie tego jak to się stało, że mimo wygranej w wyborach na jesieni to nie PiS był głównodowodzącym stronnictwem w radzie. Podczas rozmowy pojawił się także temat koneckiego szpitala oraz stanu naszych dróg. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

REKLAMA

REKLAMA

2 thoughts on “Studio wyborcze tkn24. Grzegorz Piec: Zobowiązuje się do zmiany tego powiatu

  1. A może tak komentarz na pytanie co z tykającą bomba ekologiczna w Staporkowie? Podobno chemiczne odpady sprowadzone z zagranicy zostały zabezpieczone. Tymczasem fetor szczególnie w nocy jest nadal odczuwalny. Może jakaś kontrola??? Jak widać nikomu nie zależy NA ZDROWIU I BEZPIECZENSTWIE MIESZKANCOW GMINY STAPORKOW!

  2. Bardzo rzeczowo i konkretnie aż miło posłuchać takiego człowieka. Mam nadzieję, że ten Pan może zmienić powiat na lepsze dla naszego wspólnego dobra. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *