REKLAMA

‚Sufler’ podbił serca tłumów w Sielpi! [wideo, zdjęcia]

W piątek w kinie letnim w Sielpi zagrał zespół „Sufler”. Muzycy podbili serca turystów, którzy licznie przybyli na koncert – wszystkie miejsca siedzące były zapełnione! Ponadto zgromadzeni chętnie klaskali, śpiewali wraz z muzykami największe hity „Budki Suflera”, a nawet tańczyli przed sceną.

REKLAMA

„Sufler” to formacja złożona ze znakomitych muzyków, na co dzień działających w swoich zespołach. Od czasu do czasu porzucają rodzime grupy, by spotkać się w „Suflerze”, grać i śpiewać największe hity „Budki Suflera”. W skład zespołu wchodzą: wokaliści Kinga Bukowiecka Kot i Zbigniew „Bunio” Bukowiecki, gitarzyści Marek Werens oraz Lolek Niedzielski, basista Jacek Cedler, klawiszowiec Krzysztof Śliwiński i perkusista Zbigniew Werens. Fragmenty występu, który poruszył tłumy w Sielpi znajdziecie w załączonym powyżej wideo.

Piątkowy koncert to wydarzenie organizowane w ramach cyklu koncertów w kinie letnim w Sielpi. Tydzień temu wystąpili tam MarleJah i Ras Junior (wideorelacja – TUTAJ). Do letniskowego kina można również przychodzić na projekcje filmowe.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “‚Sufler’ podbił serca tłumów w Sielpi! [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Świetny koncert Sweet Combo w Sielpi! | TKN24

  2. Pingback: Covery grupy Bajm wybrzmią na koncercie w Sielpi | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *