REKLAMA

Sukces konecczanki na jeździeckim Pucharze Polski! [zdjęcia]

W miniony weekend odbył się Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski w skokach przez przeszkody w Klubie Jeździeckim Facimiech koło Krakowa. Na tej imprezie duży sukces zanotowała konecczanka Wiktoria Marczewska. 

REKLAMA

W zawodach województwo świętokrzyskie reprezentowały: Wiktoria Marczewska, Aleksandra Brzozowska i Amelia Kwiecień. Zawodniczki w końcowej klasyfikacji zajęły pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal w Młodzieżowym Drużynowym Pucharze Polski w skokach przez przeszkody na dużych koniach!

REKLAMA

Wiktoria Marczewska od września zacznie naukę w I Liceum Ogólnokształcącym w Końskich, na co dzień trenuje w Koneckim Klubie Jeździeckim Fullmet pod okiem trenera Tomasza Zelka – „Zawodniczki dwukrotnie pokonały bardzo trudny technicznie parkur składający się z 11 przeszkód o wysokości 115 cm” – relacjonuje trener Zelek.

Fantastyczne emocje, atmosfera sportowej rywalizacji i wybitne umiejętności naszych reprezentantek przyczyniły się do ogromnego sukcesu, jakim jest pierwsze miejsce drużyny województwa świętokrzyskiego w Młodzieżowym Pucharze Polski. Amazonkom (tak nazywane są kobiety jeżdżące konno) serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na jeździeckich parkurach. Mamy nadzieję jeszcze wielokrotnie świętować zwycięskie przejazdy konecczanki Wiktorii Marczewskiej!

Zdjęcia (Aleksandra Piwowarczyk):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *