REKLAMA

Sukces pikniku charytatywnego dla Oliwki

Niedawno odbył się piknik charytatywny, podczas którego zbierano środki dla małej Oliwki. Wydarzenie było olbrzymim sukcesem, bo łącznie zebrano 17 261,02 zł!

REKLAMA

Jak na pojedynczą akcję jest to naprawdę wielki sukces. Wiele dały licytacje, podczas których parę przedmiotów cieszyło się szczególnym zainteresowaniem. Koziołek, przekazany przez konecką policję, został sprzedany Kamilowi Ziółkowskiemu za 470 zł. Mężczyzna postanowił przekazać maskotkę Oliwce.

REKLAMA

Kolejny był aniołek przekazany przez dziewczynkę, a sprzedany został za 300 zł, następnie puchata piłka-buźka za 200 zł, koszulka z podpisami zawodników Vive Kielce za 200 zł.

Poza tym wpłacać można było datki do puszek na każdym stanowisku, które znalazło się na pikniku. Akcję wsparła grupa Świętokrzyscy Motórzyści, którzy przekazali 500 zł oraz piknik Rodzina Rodzinie, który na rzecz Oliwki wpłacił aż 2500 złotych! Poza przekazaniem koziołka na licytację, konecka policja wsparła akcję także finansowo.

Zbiórka środków ma trwać do 18 sierpnia, a puszki na datki znajdziecie Państwo także w Końskich, a dokładniej w Delikatesach Ola przy ulicy 16 stycznia, w delikatesach przy ulicy 1 Maja (w pobliżu ul. Lipowej) i w sklepie spożywczym Kobis, znanym też jako Kora.

Oliwka Nowek choruje na dziecięce porażenie mózgowe, ma uszkodzony nerw wzrokowy, zastawkę w główce, wodogłowie i pozostającą w uśpieniu padaczkę. Jest podopieczną fundacji „Dzieciom zdążyć z pomocą”.

Zachęcamy mocno do wspierania akcji, o której więcej możecie się dowiedzieć TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *