REKLAMA

Świąteczny nastrój zawitał do Stąporkowa! Choinka świeci już nad miastem [wideo, zdjęcia]

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, ich wyjątkowy klimat można poczuć już w Stąporkowie. W czwartek miało tam miejsce uroczyste zapalenie lampek na choince!

REKLAMA
REKLAMA

W czwartkowe popołudnie mieszkańcy gminy Stąporków bardzo licznie zgromadzili się na placu przed Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu aby wraz z burmistrz Dorotą Łukomską rozświetlić świąteczne iluminacje. Około godziny 17 przybył również gość specjalny jakim był Święty Mikołaj uwielbiany zarówno przez młodszych, jak i starszych uczestników spotkania. Z pomocą burmistrza i dzieci rozświetlił on w tym roku – jedną z najwyższych w powiecie – siedmiometrową choinkę!

REKLAMA
REKLAMA

Pomimo dalekiej drogi jaką przebył do Stąporkowa z werwą i uśmiechem ruszył do zabawy z dziećmi. W tym czasie wszyscy zgromadzeni przyjęli najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia od burmistrz. Całe wydarzenie uświetnił występ zespołów muzycznych z MGOKiS pod przewodnictwem Ewy Guli: Piegi oraz Senore, a także wokalisty Mateusza Pomykały.

Zdjęcia (własne, Gmina Stąporków):

REKLAMA

One thought on “Świąteczny nastrój zawitał do Stąporkowa! Choinka świeci już nad miastem [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *