REKLAMA

Świetna zabawa i dużo emocji na turnieju Olimpii Końskie [wideo, zdjęcia]

W sobotę w Hali Sportowej w Stadnickiej Woli miał miejsce Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych z rocznika 2007 i młodszych.  Był to pierwszy po prawie dwuletniej, pandemicznej przerwie turniej zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Końskie. Udział wzięło nim kilkadziesiąt dziewcząt z pięciu szkolnych drużyn. 

REKLAMA

W zawodach rywalizowały zespoły reprezentujące szkoły podstawowe gminy Końskie: SP Modliszewice z nauczycielem Konradem Zwierzchowskim, SP Pomyków z nauczyciel Dariuszem Sokołowskim, dwie drużyny SP nr 1 Końskie z nauczycielami Moniką Ślifierz i Barbarą Kanią oraz gospodynie zespół z SP w Stadnickiej Woli, którymi opiekował się nauczyciel Piotr Klusek. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP nr 1 Końskie
II miejsce – SP Stadnicka Wola
III miejsce – SP Modliszewice, SP Pomyków

REKLAMA

Zwyciężczynie zawodów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich

Po turnieju wybrano najlepszą bramkarkę turnieju, a została nią Martyna Jedynak z SP Rogów grająca z drużyną z Modliszewic. Najwszechstronniejszą zawodniczką została Zuzanna Stanek z SP Stadnicka Wola, a najskuteczniejszą Gabriela Ksel z SP nr 1 Końskie. Dziewczęta otrzymały drobne upominki rzeczowe oraz słodycze. Pomiędzy grami profilaktyczną pogadankę poprowadziła Izabela Majer-Wąsik.

Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia Końskie mają nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje ich planów i w najbliższych tygodniach będą mogli zorganizować kolejne, międzyszkolne turnieje.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *