REKLAMA

Świetna zabawa podczas gry miejskiej w Końskich [wideo, zdjęcia]

W sobotę Miejsko-Gminny Dom Kultury  z Końskich zorganizował grę miejską pt. „Moje Miasto” w ramach projektu Active Citizens. Wzięło w niej udział osiem zespołów, w sumie kilkudziesięciu uczestników. Wszyscy bawili się doskonale. Zobaczcie naszą relację wideo z tego przedsięwzięcia. 

REKLAMA

Uczestnicy musieli dotrzeć do 12 punktów kontrolnych, gdzie oczekiwały na nich osoby obsługujące trasę. Te osoby zadawały graczom pytania dotyczące konkretnego miejsca czy obiektów znajdujących się w pobliżu. Za poprawne odpowiedzi drużyny otrzymywały przygotowane przez dom kultury puzzle, z których musiały ułożyć koneckie fotografie. Trasa, którą należało przejść, liczyła około pięciu kilometrów. Zwycięzcą została grupa, która poradziła sobie z zadaniami w najkrótszym czasie. Szczegółowe wyniki znajdziecie poniżej.

Trzy pierwsze drużyny otrzymały nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane przez burmistrza miasta i gminy Końskie. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z  gry miejskiej „Moje Miasto”.

REKLAMA

Projekt realizowany jest wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Fundacją British Council oraz Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Wyniki: 

1 Miejsce: zespół w składzie: Inka Starzyńska, Wit Starzyński, Robert Starzyński, Michał Zenka
2. Miejsce: zespół w składzie: Sandra Kierdan, Wiktoria Krawczyk, Mateusz Kupis
3. Miejsce: zespół w składzie: Matylda Kuleta, Alicja Michalczyk, Michał Wieczorkiewicz, Łukasz Michalczyk

Najlepszym serdeczni gratulujemy!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *