REKLAMA

Przedszkole nr 4: Świetne warunki lokalowe i nowoczesne pomoce dydaktyczne!

Przedszkole nr 4 w Końskich, które ma swoją siedzibę przy ul. Armii Krajowej 24 zaprasza do zapoznania się z ich ofertą. 

REKLAMA

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30. Liczy 6 oddziałów. Obiekt sąsiaduje ze Szkołą Podstawową nr 1 oraz basenem, do którego są organizowane cotygodniowe wycieczki w celu korzystania z leczniczych seansów w grocie solnej.

Przedszkole posiada bardzo dobre warunki lokalowe: duże, dobrze nasłonecznione sale dydaktyczne, gabinet logopedyczno – terapeutyczny, dużą szatnię, kuchnię, w której przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki. Przedszkole jest wyposażane na bieżąco w nowoczesne pomoce dydaktyczne, tablice multimedialne, dywany i rzutniki interaktywne, gry do nauki kodowania.

REKLAMA

Dużym atutem placówki jest bardzo ładny, wyposażony w urządzenia terenowe plac zabaw.

Przedszkole posiada wykwalifikowaną, profesjonalną i zaangażowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci są pod stałą opieką logopedy. Przedszkole ściśle współpracuje z poradnią psychologiczno – pedagogiczną. Codziennie prowadzony jest język angielski, a także religia, gimnastyka ogólnorozwojowa, rytmika i taniec. Nauczycielki włączają się z dużym zaangażowaniem w szereg ogólnopolskich programów edukacyjno – wychowawczych. Realizują innowacje pedagogiczne i własne przedsięwzięcia. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia, kursy, studia podyplomowe.

Przedszkole organizuje szereg akcji takich jak Zbiórka nakrętek, Góra Grosza, zbiórki dla zwierząt.

Wspólnie z dziećmi przygotowywane są uroczystości z okazji świąt oraz różnorodnych wydarzeń przedszkolnych. Nauczyciele uczą dzieci pracy zespołowej i współpracy w zabawie. Wszyscy pracownicy przedszkola stanowią jego społeczność. Każdy jest zaangażowany w pracę i wykonuje swoje zadania z należytą troską o dobro dzieci oraz ich rodzin.

Absolwenci przedszkola to dzieci otwarte, twórcze, komunikatywne, przygotowane do podjęcia obowiązków na kolejnym szczeblu edukacji. Znają siebie i swoje możliwości, akceptują odrębność innych, potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji, rozwiązują problemy, dążą do osiągnięcia sukcesu i radzą sobie z porażkami.

ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI 🙂
Zachęcamy do odwiedzenia strony na Facebooku, przedszkolnej strony http://p4konskie.szkolnastrona.pl/ oraz do obejrzenia promocyjnego filmiku, przygotowanego przez pracowników przedszkola.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

Materiał promocyjny

REKLAMA

5 thoughts on “Przedszkole nr 4: Świetne warunki lokalowe i nowoczesne pomoce dydaktyczne!

  1. x pisze:

    a zgodę rodziców na wykorzystywanie wizerunku ich dzieci Przedszkole posiada?..

  2. Halina pisze:

    Skoro tak pięknie to dlaczego rodzice wybierają prywatne przedszkola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *