REKLAMA

Świetny koncert K.A.S.Y. w Sielpi! [wideo, zdjęcia]

Na koncercie Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego w Kinie Letnim w Sielpi pojawiły się tłumy! Uczestnicy ledwie mieścili się na terenie wydarzenia.

REKLAMA

Wczoraj w godzinach wieczornych w Sielpi królowało R&B. K.A.S.A. śpiewał swoje najlepsze hity oraz coverował innych artystów i to nie tylko polskich! W kinie można było usłyszeć takie znane piosenki jak „Macho”, „Piękniejsza” czy nawet „Każdy lubi boogie”. Uczestnicy, którzy przybyli na koncert jako fani artysty lub z czystej ciekawości, rwali się do tańca podczas chwytliwych kawałków. Wiele osób znało teksty hitów i śpiewało razem z Kasowskim.

Muzyk sprzedał łącznie ponad pół miliona płyt i zagrał blisko tysiąc koncertów w Polsce oraz w USA, Kanadzie, Niemczech, Irlandii oraz Australii. W 1999 roku zdobył statuetkę Fryderyka w kategorii Najlepszy Album Roku (za płytę Kasa nr 3). K.A.S.A. pomiędzy piosenkami nie szczędził pochwał w kierunku piękna sielpieckiej natury.

REKLAMA

Podczas Koncertu na terenie Kina Letniego można było zauważyć wolontariuszy z akcji „Dla Seby”, którzy zbierali środki dla Sebastiana Makowskiego, który po wypadku do normalnego funkcjonowania potrzebuje specjalnie dostosowanego domu. Za wsparcie oferowali oni kawałek dobrego ciasta oraz kanapkę z domowym smalcem i ogórkiem.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *