REKLAMA

Święto Fałkowa z KASĄ już w ten weekend!

Przyzwyczailiśmy się, że święto gminy Fałków to zawsze dobra impreza. Przed rokiem przybyłych na plac dworski porwały Czerwone Gitary. W sobotę 8 lipca ma to zrobić Krzysztof KASA Kasowski.

REKLAMA

Kielecki wokalista, ale i producent muzyczny to twórca takich hitów jak „Macho”, czy „Piękniejsza”. Jego największe przeboje są znane i lubiane, a więc możemy być pewni, że w Fałkowie znów będzie głośno i radośnie. Koncert Krzysztofa KASY Kasowskiego rozpocznie się około godziny 20.30. Wcześniej jednak czeka nas mnóstwo atrakcji.

Całość imprezy rozpocznie się o 16.00 od występów dzieci ze szkół podstawowych w Czermnie oraz Fałkowie. To będzie tylko rozgrzewka przed kolejnymi punktami programu. Około 17.00 sceną zawładnie Mikołaj Matrunic z Pohrebyszcza na Ukrainie – to miejscowość partnerska dla Fałkowa. W międzyczasie trwać będą konkursy, a na scenie i wokół niej pojawiać będą się animatorzy dziecięcy, szczudlarze, a nawet iluzjonista! Przed 19.00 rozpocznie się Biesiada Cygańska z barwnym zespołem prezentującym ten nurt muzyczny. To tradycja, że w Fałkowie pojawia się taki zespół i zawsze jest on dobrym supportem przed występem gwiazdy.

REKLAMA

Natomiast po koncercie KASY będzie miała miejsce dyskoteka pod gwiazdami oraz pokaz sztucznych ogni. Szczegółowy plan dnia znajdziecie na plakacie:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *