REKLAMA

Świętokrzyskie na obrazach i zdjęciach. Konecki Dom Kultury zaprasza na wystawę

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich organizuje wystawę, na której będzie można zobaczyć obrazy i fotografie powstałe na Plenerze Plastyczno-Fotograficznym „Świętokrzyskie Krajobrazy-Busko-Zdrój 2018”.

REKLAMA

Na zdjęciu: Uczestnicy pleneru „Świętokrzyskie Krajobrazy – Busko-Zdrój 2018”

Wystawa odbędzie się w piątek, 8 lutego, w Galerii DeK przy ul. Mieszka I 4 w Końskich o godz. 18:00. Wśród uczestników pleneru znaleźli się również artyści z Końskich: Justyna Soja-Sadowska, Adolf Tomasik, Wiesław Turno i Zofia Turno.

Zobaczymy prace, które powstały podczas letniego buskiego pleneru organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji Plastycznej w Kielcach – mówi organizatorka koneckiej wystawy, instruktorka plastyki w Domu Kultury Kamila Dobrowolska – Podczas dwutygodniowego pleneru powstało wiele naprawdę ciekawych prac.

REKLAMA

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Uczestnicy wystawy: Vadym Abyzov z Kijowa, Mirosław Benedyktowicz z Kielc, Beata Borek z Buska Zdroju, Andrzej Borys z Kielc, Agnieszka Czyż z Kielce, Piotr Kaleta z Buska Zdroju, Waldemar Kozub z Kielc, Tamara Maj z Buska Zdroju, Witold Popielski z Kielc, Michał Poręba z Tarnowa, Zbigniew Porębski z Kielc, Bogdan Ptak z Buska Zdroju, Marek Sabat z Kielc, Justyna Soja – Sadowska z Końskich, Adolf Tomasik z Końskich, Wiesław Turno z Końskich, Zofia Turno z Końskich, Barbara Wnuk – Spirowska z Buska Zdroju, Marian Żywczyk z Buska Zdroju.

Komisarze pleneru: Beata Borek i Barbara Wnuk – Spirowska.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *