REKLAMA

Święty Mikołaj z II LO odwiedził dzieci z Przedszkola nr 4! [zdjęcia]

W Mikołajki zgodnie z grudniową tradycją do Przedszkola nr 4 w Końskich przybył Święty Mikołaj z zastępem swoich pomocników: elfów, śnieżynek i reniferów. Zawitali oni z do przedszkolaków prosto z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich.

REKLAMA

Wszystkie grupy przywitały ich z wielką radością. Zaproszeni goście to nauczyciele II LO wraz z uczniami z klas 1C i 1P. Przygotowali oni na ten dzień wiele atrakcji. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach i konkursach. Oprócz worka pełnego prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, a na zakończenie osobiście wręczał podarunki.

REKLAMA

Za piękne prezenty dzieci podziękowały śpiewając świąteczne piosenki. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze, a to dzięki współpracy nauczycielek Przedszkola nr 4 – Marioli Skorupy i Katarzyny Turalskiej z nauczycielami z II LO: Justyną Iwańską, Magdaleną Siatkowską i ks. Piotrem Ordowiczem, a także z młodzieżą. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Zdjęcia (Przedszkole nr 4 w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *