REKLAMA

Szejna otworzy biuro w Końskich. Gościem Czarzasty

W najbliższy poniedziałek poseł na Sejm RP pochodzący z Końskich Andrzej Szejna otworzy biuro poselskie w Końskich. Gościem specjalnym wydarzenia będzie szef nowej lewicy Włodzimierz Czarzasty. 

REKLAMA

Andrzej Szejna pochodzący z Końskich to szef struktur wojewódzkich Nowej Lewicy i wiceszef tej partii w skali kraju. Z kolei Włodzimierz Czarzasty jest jednym z trzech liderów Nowej Lewicy w Polsce, a także wicemarszałkiem Sejmu RP. Obaj politycy w Końskich w najbliższy poniedziałek (30 listopada) o godzinie 16:00 otworzą biuro poselskie Szejny. Zlokalizowano je przy ulicy ul. Spółdzielczej 16a/2.

REKLAMA

Relację wideo z tego wydarzenia pokażemy Państwu już w poniedziałek. 

REKLAMA

4 thoughts on “Szejna otworzy biuro w Końskich. Gościem Czarzasty

 1. konecczanin z urodzenia 29 listopada 2020 at 19:49 - Reply

  Jeszcze tego brakuje , jałowa i bezproduktywna postać , dużo czczego i pustego gadania.
  Nic , kompletnie nic jego ugrupowanie dla przecietnego ,statystycznego Polaka nie zrobiło dobrego przez te 65 lat jakie żyję na tym padole.A brałem udział w strajkach 80-tych lat i wiele pamiętam faktów.Od lat 60-tych aż do obecnej chwili.Uwłaszczyli się przy okrągłym stole i przefarbowali na tzw lewicę.
  Jeżeli twarzą lewicy są tacy byli baronowie jak Czarzasty,Miller,Cimoszewicz,Senyszyn itp to pożal się Boże a już jakikolwiek kontakt z Wiosną dyskwalifikuje i tak już zdyskwalifikowaną lewicę.

  Dobrze się składa ,nowe biuro bedzie sie miescic obok miejsca gdzie stało komunistyczne więzienie na ul.Jatkowej (obecnie Spółdzielczej) utrwalające władzę ludową zaraz po wojnie,chichot historii.

 2. Na zdjęciu dwa ślizgacze,dbający tylko o wlasne interesy , niech ktoś powie co przez ostatnie kilkanascie lat ta czerwona formacja zrobiła dobrego dla regionu i samych Konskich , dla społeczeństwa naszego kraju….Tylko ich wlasne interesy sie licza a najbardziej przed kolejnymi wyborami.I to o to tutaj chodzi.
  Końskie i oklolice mają piękne patriotyczne tradycje – oddziały mjr Ponurego tu walczyły , powstał i walczył niezłomny Hubal ze swoimi żołnierzami , strajki lat 80-tych itp

  Nie o taką czerwoną a własciwie tęczową Polskę,w grobach się pewnie przewracają.

 3. Po co to lewactwo jeszcze ma czelność otwierać biuro pseudoposła tow. Szejny w naszym mieście,odwachowego poruchawki pażdziernikowej w naszym mieście.Widok tych dzieci i mlodzieży wykrzykujących blużnierstwa ,,wypier…,je..ć PIS, je..ć kler, przy uciesze Tow.pseudoposła/wyjaśniam skoro jest pseudo Trybunał/,był obrzydl;iwym spektaklem,
  na miarę komuchowych spędów z lat panowania ukochanej PZPR.
  No i jeszcze nas nawiedzi tow.Isekretarz,UWAGA nie zbliżać sie bo może kopnąć przewrócić
  i zwalić na prze,wróconego ,że go rzucił na maskę,i odpowiadać za naruszenie nietykalności,
  Pseudoposła.Zresztą wczoraj w TVN 24 wszystkim obiecał że, nas powsadza,tylko dorwie się do władzy, kto tylko nadepnie mu na odcisk,w tym żenującym chamskim spektaklu, błyszczał jak prawdziwy komuch -cham ,prostak itp.Ale ja na to powołam się na Waszego idola, osobnika tworzącego hasła, wielkiego przywódcy ruchu odzyskania władzy i mówię wam cytuję lempart WYP…ć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *